Oplevering Lighthouse Living woning!

Vandaag de eerste Lighthouse Living woning, type Grote Kaap, opgeleverd in Nieuw-Vennep!
Wij wensen de bewoners heel veel geluk in deze prachtige woning. 

Oplevering Lighthouse Living woning!

Nieuws

Oplevering Lighthouse Living woning!

Oplevering Lighthouse Living woning!

Vandaag de eerste Lighthouse Living woning, type Grote Kaap, opgeleverd in Nieuw-Vennep! Wij wensen de bewoners heel veel geluk in deze prachtige woning.

Lees verder
Voortgang nieuwbouw Hellenbeek Elburg

Voortgang nieuwbouw Hellenbeek Elburg

In Elburg zijn wij in opdracht van 's Heeren Loo onlangs gestart met de nieuwbouw van een boerderij, kapschuur en werkschuur. Hierin komen gezamenlijk 17 zorgappartementen.

Lees verder
Dijkhof Bouw winnaar Beter Ondernemen Award 2018

Dijkhof Bouw winnaar Beter Ondernemen Award 2018

Dijkhof Bouw heeft gisteravond de AFAS Beter Ondernemen Award in ontvangst mogen nemen.

Lees verder
Open Monumentendag 2018

Open Monumentendag 2018

Het is weer bijna zo ver, een jaarlijkse traditie, in het tweede weekend van september is het Open Monumentendag. Aankomende zaterdag 8 en zondag 9 september openen weer veel monumenten de deuren voor het publiek, waaronder ook een aantal monumenten waar wij met veel liefde aan hebben gewerkt!

Lees verder
Verbouwing kasteel Hackfort Vorden gestart!

Verbouwing kasteel Hackfort Vorden gestart!

In Vorden zijn we gestart met een bijzonder restauratieproject: De verbouwing van Kasteel Hackfort. In opdracht van Natuurmonumenten en in samenwerking met restauratie architect Harriën van Dijk van Verlaan & Bouwstra mogen we deze verbouwing uitvoeren.

Lees verder
Nominatie Afas Beter Ondernemen Award

Nominatie Afas Beter Ondernemen Award

Wij zijn trots op onze nominatie voor de Afas Beter Ondernemen Award in de categorie Innovatie. In de bijlage ons klantverhaal: een mooi interview met Bas Westerweel en Dennis Dijkhof.

Lees verder
Start  nieuwbouw 10 woningen CPO Teuge

Start nieuwbouw 10 woningen CPO Teuge

Vandaag zijn we gestart met het grondwerk van 10 woningen in Teuge.

Lees verder
Start nieuwbouw Apeldoorn

Start nieuwbouw Apeldoorn

In Apeldoorn zijn we gestart met de nieuwbouw van een vrijstaande woning.

Lees verder
Oplevering kavel 69 en 70 Grote Wetering

Oplevering kavel 69 en 70 Grote Wetering

Vandaag zijn kavel 69 en 70 van nieuwbouwplan Grote Wetering in Klarenbeek opgeleverd.

Lees verder
Verbouwing Dijkhof Bouw

Verbouwing Dijkhof Bouw

Ook wijzelf bouwen aan de toekomst! De verbouwing van ons kantoor, werkplaats en timmerfabriek is inmiddels volop bezig.

Lees verder
Oplevering vrijstaande woning Loenen

Oplevering vrijstaande woning Loenen

Eind mei hebben we in Loenen een vrijstaande woning opgeleverd.

Lees verder
Opnames nominatie AFAS Beter Ondernemen Awards

Opnames nominatie AFAS Beter Ondernemen Awards

Gisteren zijn er opnames gemaakt voor de AFAS Awards waarvoor Dijkhof Bouw genomineerd is. AFAS heeft ons genomineerd in de categorie ‘innovatie’. "De motivatie voor jullie nominatie heeft te maken met het feit dat jullie continu bezig zijn met vernieuwing, aldus AFAS". Bijvoorbeeld het 'BIM’ verhaal om zelf meer grip op het ontwerp en het tekenproces te krijgen als ook nieuwe AFAS Online (software), de nieuwe machine in de timmerfabriek maar ook de nieuwe bedrijfsstructuur (HR afdeling, etc.). Ook het feit dat het gehele pand op dit moment wordt verbouwd draagt bij aan de verbetering en ontwikkeling van het bedrijfsproces.

Lees verder
Een rondje langs de bouwen...

Een rondje langs de bouwen...

Afgelopen week een rondje langs diverse nieuwbouwprojecten gemaakt.

Lees verder
Fotograaf

Fotograaf

Juul Fotografie is voor ons weer op pad om opgeleverde werken te fotograferen. Vandaag al weer mooie reportages van haar ontvangen.

Lees verder
Start nieuwbouw vrijstaande woning Oene

Start nieuwbouw vrijstaande woning Oene

Vandaag zijn we gestart met de nieuwbouw van een vrijstaande woning in Oene.

Lees verder
Restauratie Nieuwstadskerk Zutphen.

Restauratie Nieuwstadskerk Zutphen.

De restauratie van de Nieuwstadskerk in Zutphen is nog in volle gang. Vorige week zijn de cijferringen van het uurwerk teruggeplaatst.

Lees verder
Laatste kap nieuwbouwplan Havehoeve Loenen

Laatste kap nieuwbouwplan Havehoeve Loenen

Vandaag is de kap geplaatst op de laatste woning in het nieuwbouwplan Havehoeve aan de Turfhekke in Loenen.

Lees verder
Grote Wetering fase 2 krijgt vorm!

Grote Wetering fase 2 krijgt vorm!

Op het nieuwbouwplan Grote Wetering in Klarenbeek krijgt fase 2a al steeds meer vorm. Eind mei zullen de eerste woningen opgeleverd worden.

Lees verder
Laatste leerlingen beklimmen Sint Janskerk Zutphen

Laatste leerlingen beklimmen Sint Janskerk Zutphen

Ruim 1500 scholieren uit Zutphen hebben de afgelopen weken de Sint Janskerk beklommen voor het educatieproject dat is gehouden tijdens de grote verbouwingen van de toren.

Lees verder
Vacature Medewerker Materieelbeheer

Vacature Medewerker Materieelbeheer

Werken bij Dijkhof Bouw? Wij zijn op zoek naar een Medewerker Materieelbeheer.

Lees verder
Torenbekroning kerk Zutphen

Torenbekroning kerk Zutphen

Ondanks de kou werd er vrijdag op grote hoogte gewerkt... de torenbekroning van de Sint Janskerk in Zutphen werd ontmanteld.

Lees verder
Grote Wetering fase 2 vanuit de lucht!

Grote Wetering fase 2 vanuit de lucht!

De bouw van fase 2 van nieuwbouwplan Grote Wetering is in volle gang! Dat blijkt uit de mooie opnames gemaakt door een opdrachtgever.

Lees verder
Oplevering appartementen Grote Wetering

Oplevering appartementen Grote Wetering

Vandaag is het appartementengebouw op het nieuwbouwplan "Grote Wetering" in Klarenbeek opgeleverd aan IJsseldal Wonen. Het appartementengebouw met lift bestaat uit 3 woonlagen met elk 4 appartementen.

Lees verder
Onthulling bouwbord Restauratie en Herinrichting Smederij Kazerneterrein Ede

Onthulling bouwbord Restauratie en Herinrichting Smederij Kazerneterrein Ede

Vrijdag werd tijdens een officiële startsein het bouwbord van de oude Smederij op het kazerneterrein Maurits-Noord in Ede onthuld. Er wordt op dit moment met man en macht gewerkt aan de restauratie en herinrichting van dit gebouw, zodat dit monumentale gebouw in mei 2018 als thuisbasis van Stichting Militaire Historie Ede gebruikt kan worden.

Lees verder
Bezoek de restauratiesteiger van de Nieuwstadskerk Zutphen

Bezoek de restauratiesteiger van de Nieuwstadskerk Zutphen

De toren en de daken van de Nieuwstadskerk worden gerestaureerd en iedereen kan dat van dichtbij met eigen ogen bekijken: vanaf de kerst is de bouwsteiger rondom de toren geopend voor publiek. De steiger is elke zaterdag toegankelijk, tot het einde van de werkzaamheden (vermoedelijk april 2018). De openingstijden zijn van 11.00 tot 15.00 uur.

Lees verder
Wintersluiting

Wintersluiting

In verband met de wintersluiting is Dijkhof Bouw van maandag 25 december 2017 t/m vrijdag 5 januari 2018 gesloten. Maandag 8 januari 2018 staan wij weer vol energie voor u klaar!

Lees verder
Collega\'s gezocht!

Collega's gezocht!

Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's die ons team willen komen versterken! Dijkhof Bouw is een veelzijdige bouwonderneming. Ons bedrijf is actief op het gebied van woningbouw, restauratie, verbouw en heeft een timmerfabriek. Traditioneel vakmanschap en kwaliteit zijn kenmerkend voor Dijkhof Bouw. Het bouwbedrijf telt een hecht team van ruim 60 medewerkers en is gevestigd in Klarenbeek. Dijkhof Bouw is ambitieus en heeft uitstekende toekomstperspectieven. Momenteel hebben wij de volgende vacatures:

Lees verder
Nieuwe huisstijl

Nieuwe huisstijl

Vandaag in Klarenbeek het eerste bouwbord in de nieuwe huisstijl geplaatst!

Lees verder
Start bouw Borne

Start bouw Borne

Afgelopen week is de bouw van twee 2 onder 1 kap woningen in Borne gestart. Inmiddels is de fundering al gestort!

Lees verder
Hoogste punt Schalkhaar

Hoogste punt Schalkhaar

De bouw van de twee schuurwoningen in Schalkhaar bereikte vorige week een mijlpaal. De daken werden geplaatst en daarmee het hoogste punt bereikt. Voor dit speciale moment werden alle bouwers door de toekomstige bewoners getrakteerd op iets lekkers!

Lees verder
Oplevering vrijstaande woning Grote Wetering

Oplevering vrijstaande woning Grote Wetering

Afgelopen week is kavel 18, een vrijstaande woning, op het nieuwbouwplan Grote Wetering in Klarenbeek opgeleverd. Wij wensen de bewoners heel veel woonplezier in deze prachtige woning!

Lees verder
Combinatie nieuwbouw & restauratie in Schalkhaar

Combinatie nieuwbouw & restauratie in Schalkhaar

In Schalkhaar zijn we momenteel druk aan het werk met 2 schuurwoningen en 2 boerderijwoningen. Een mooie combinatie van nieuwbouw en restauratie!

Lees verder
Foto\'s opgeleverde werken.

Foto's opgeleverde werken.

Op dit moment worden er nog volop opgeleverde werken gefotografeerd. Maar de eerste foto's van mooie projecten zijn al binnen! Alvast een voorproefje...

Lees verder
Nieuwbouw vrijstaande woning Laag-Soeren

Nieuwbouw vrijstaande woning Laag-Soeren

We gaan weer als een speer in Laag-soeren! Midden augustus zijn we begonnen met het lijmwerk van de beganegrond en nu druk met de afbouw en laatste gevel afwerkingen. Over 2 weken wordt deze woning opgeleverd.

Lees verder
Lighthouse Living in Vrij van de Telegraaf!

Lighthouse Living in Vrij van de Telegraaf!

Een super leuk stukje in Vrij van De Telegraaf dit weekend over het ontstaan van Lighthouse Living en het type Grote Kaap!

Lees verder
Dijkhof Bouw in Cobouw

Dijkhof Bouw in Cobouw

Vandaag in de Cobouw een interview met Dennis Dijkhof over de ervaringen van Dijkhof Bouw met het nieuwe bouwsoftwarepakket van Afas. "Moderne software is voor een bouwbedrijf niet alleen een handig hulpmiddel, het kan een complete revolutie teweeg brengen. Bij Dijkhof Bouw werken klant, werkvoorbereider en opdrachtgever vanuit dezelfde workflow. Dat scheelt missers."

Lees verder
Cobouw: \

Cobouw: "Grote Wetering Klarenbeek: project van de lange adem krijgt vorm"

Grote Wetering, een groot nieuwbouwproject in het Gelderse dorp Klarenbeek, krijgt steeds meer vorm. In totaal verrijzen hier circa negentig woningen in drie verschillende fasen. De eerste mensen wonen er nu ruim een jaar.

Lees verder
Dijkhof Bouw hoofdsponsor Open Monumentendag Zutphen

Dijkhof Bouw hoofdsponsor Open Monumentendag Zutphen

Aankomend weekend zijn de Open Monumentendagen. Dijkhof Bouw is een van de hoofdsponsoren van de Open Monumentendagen in Zutphen. Wij staan met een stand in de Burgerzaal en een stand in de Sint Janskerk. Hier wordt op zondag 10 september om 13.00 het startsein gegeven voor de restauratie van de toren welke wij mogen gaan uitvoeren. Na het Hof van Heeckeren weer een uniek restauratieproject in Zutphen!

Lees verder
Open Monumentendag

Open Monumentendag

Het is weer bijna zo ver, een jaarlijkse traditie, in het tweede weekend van september is het Open Monumentendag. Op zaterdag 9 en zondag 10 september openen weer veel monumenten de deuren voor het publiek, waaronder ook een aantal monumenten waar wij met veel liefde aan hebben gewerkt!

Lees verder
Vacature werkvoorbereider / junior projectleider m/v

Vacature werkvoorbereider / junior projectleider m/v

Wij zoeken een werkvoorbereider / junior projectleider voor onze afdeling nieuwbouw.

Lees verder
Uitbreiding sportaccommodatie SV CCW\'16

Uitbreiding sportaccommodatie SV CCW'16

Onlangs zijn we gestart met de verbouwing van de sportaccommodatie van SV CCW16 aan de Molenallee te Wilp. De verbouwing omvat de uitbreiding van het aantal kleedkamers in combinatie met een volledige renovatie van de accommodatie. Het dak wordt vernieuwd, de kantine wordt opnieuw ingericht en de ontvangsthal en sanitaire voorzieningen worden volledig vernieuwd.

Lees verder
Oplevering 5 woningen Borne

Oplevering 5 woningen Borne

In Borne hebben we,net voor de bouwvak, de sleutels overhandigd aan de bewoners van de 5 woningen.

Lees verder
Bouwvak 2017

Bouwvak 2017

In verband met de bouwvak is Dijkhof Bouw van vrijdagmiddag 21 juli t/m vrijdag 11 augustus gesloten.

Lees verder
Eerste steen nieuwbouw 12 appartementen Klarenbeek

Eerste steen nieuwbouw 12 appartementen Klarenbeek

Afgelopen donderdag was er een feestelijk moment bij het nieuwbouwplan Grote Wetering in Klarenbeek. De "eerste steen" voor de nieuwbouw van de 12 appartementen werd gelegd door toekomstige huurder Rob Velderman. Er waren toespraken van de wethouder, voorzitter raad van bestuur IJsseldal Wonen, directie IJsseldal Wonen en Theo Dijkhof. Na de officiële handeling werden er ballonnen opgelaten. Deze week worden de eerste verdiepingsvloeren van het appartementengebouw gelegd.

Lees verder
Verbouw woonboerderij

Verbouw woonboerderij

Afgelopen jaar hebben wij de verbouwing mogen uitvoeren van deze prachtige woonboerderij in Lochem

Lees verder
LIGHTHOUSE LIVING - Bouw je droomhuis

LIGHTHOUSE LIVING - Bouw je droomhuis

Heb je altijd al gedroomd van je eigen huis bouwen met veel ruimte, licht en sfeer? Maar weet je niet waar je moet beginnen? Laat staan waar je de tijd vandaan moet halen? Dan biedt Lighthouse Living de oplossing. In 7 simpele stappen kun je nu je eigen huis ontwerpen, helemaal compleet met een eersteklas afwerking. Kies zelf uit onze sfeervolle leefbare ontwerpen die naar eigen smaak zijn samen te stellen. Dan kan het bouwen beginnen op een door jou uitgekozen plek.

Lees verder
Bezoek kleuters Basisschool de Zonnewende

Bezoek kleuters Basisschool de Zonnewende

Op vrijdag 2 juni hebben 3 groepen 1/2 van Basisschool de Zonnewende (locatie Ravelijn) uit Apeldoorn een bezoek gebracht aan onze bouwplaats De Grote Wetering in Klarenbeek. De kinderen hadden voor het bezoek op school gewerkt aan een project over "de bouw". Theo Dijkhof wachtte de kinderen op en gaf een rondleiding op de bouwplaats. De kinderen konden de verschillende fases van de bouw bekijken. Vervolgens werd er nog een bezoek gebracht aan onze werkplaats. Als afsluiting was er drinken met koek en kregen de kinderen een rugzakje met (bouwspulletjes) mee.

Lees verder
Nieuwbouw Borne vordert!

Nieuwbouw Borne vordert!

In Borne zijn we volop bezig met de nieuwbouw van twee 2onder1 kap woningen en 1 vrijstaande woning. Inmiddels zijn we gestart met de afbouw en worden op de vrijstaande woning de pannen gelegd.

Lees verder
Wij feliciteren Musea Zutphen!

Wij feliciteren Musea Zutphen!

Dijkhof Bouw heeft met liefde meegewerkt aan de renovatie van een prachtig gebouw met een uitzonderlijk cultuurhistorische betekenis! Het Hof van Heeckeren heeft van ontwerp tot oplevering een ware metamorfose ondergaan. Het resultaat is fenomenaal en wij willen iedereen bedanken die heeft meegewerkt aan dit historische project.

Lees verder
Openingsweekend Musea Zutphen

Openingsweekend Musea Zutphen

Vanaf het weekend van 13 en 14 mei zijn de Musea Zutphen in het Hof van Heeckeren weer open voor het publiek! Er wordt nog hard gewerkt, maar hier alvast een voorproefje hoe mooi het wordt.

Lees verder
Inschrijving 12 appartementen Grote Wetering in Klarenbeek

Inschrijving 12 appartementen Grote Wetering in Klarenbeek

Eind mei starten we in opdracht van IJsseldal Wonen met de nieuwbouw van de 12 appartementen plan Grote Wetering in Klarenbeek. Gisteravond is er door IJsseldal Wonen een inloopbijeenkomst georganiseerd in het MFC om belangstellenden te informeren. De inschrijving voor de appartementen sluit op 17 april a.s.

Lees verder