Dijkhof Bouw

Uitreiking cheque BankGiro Loterij door Leontine Borsato op bouw Hof van Heeckeren

Vorige week ontving directeur van de Musea Zutphen, Tiana Wilhelm,  uit handen van Leontine Borsato een cheque met een mooi bedrag voor het Hof van Heeckeren!  

De Musea Zutphen ontvangen de royale schenking van de BankGiro Loterij. Met de bijdrage van 450.000 Euro voor de tentoonstellingsinrichtingvan het Stedelijk Museum Zutphen en Museum Henriette Polak in het Hof van Heeckeren, is de financiering voor dit onderdeel zo goed als rond. Dit maakte de BankGiro Loterij woensdagavond jl. bekend tijdens het jaarlijkse BankGiro Loterij Goed Geld Gala in het Tropenmuseum in Amsterdam. Directeur van de Musea Zutphen, Tiana Wilhelm, en wethouder Oege Bosch van de gemeente Zutphen namen de cheque met vreugde in ontvangst.

Goed Geld Gala 2016
Het Goed Geld Gala is ieder jaar weer een belangrijk moment voor culturele organisaties in Nederland. Tijdens deze bijeenkomst maakt de BankGiro Loterij bekend hoeveel geld zij dankzij haar deelnemers kan schenken aan cultuur en het behoud van cultureel erfgoed in Nederland. Dit jaar schenkt zij een recordbedrag van ruim 62,8 miljoen euro aan 69 culturele organisaties. Van ieder verkocht lot is de helft voor hen bestemd. 
Het Nederlands Openluchtmuseum, Paleis Het Loo, Museum Het Valkhof, Museum Arnhem en het Kröller-Müller Museum ontvangen een jaarlijkse vaste bijdrage van de BankGiro Loterij. Kijk voor het volledige overzicht van de BankGiro Loterij-toekenningen aan culturele instellingen op de website van de BankGiro Loterij. 


Uitreiking cheque BankGiro Loterij door Leontine Borsato op bouw Hof van Heeckeren

Nieuws

Bezoek kleuters Basisschool de Zonnewende

Bezoek kleuters Basisschool de Zonnewende

Op vrijdag 2 juni hebben 3 groepen 1/2 van Basisschool de Zonnewende (locatie Ravelijn) uit Apeldoorn een bezoek gebracht aan onze bouwplaats De Grote Wetering in Klarenbeek. De kinderen hadden voor het bezoek op school gewerkt aan een project over "de bouw". Theo Dijkhof wachtte de kinderen op en gaf een rondleiding op de bouwplaats. De kinderen konden de verschillende fases van de bouw bekijken. Vervolgens werd er nog een bezoek gebracht aan onze werkplaats. Als afsluiting was er drinken met koek en kregen de kinderen een rugzakje met (bouwspulletjes) mee.

Lees verder
Nieuwbouw Borne vordert!

Nieuwbouw Borne vordert!

In Borne zijn we volop bezig met de nieuwbouw van twee 2onder1 kap woningen en 1 vrijstaande woning. Inmiddels zijn we gestart met de afbouw en worden op de vrijstaande woning de pannen gelegd.

Lees verder
Wij feliciteren Musea Zutphen!

Wij feliciteren Musea Zutphen!

Dijkhof Bouw heeft met liefde meegewerkt aan de renovatie van een prachtig gebouw met een uitzonderlijk cultuurhistorische betekenis! Het Hof van Heeckeren heeft van ontwerp tot oplevering een ware metamorfose ondergaan. Het resultaat is fenomenaal en wij willen iedereen bedanken die heeft meegewerkt aan dit historische project.

Lees verder
Openingsweekend Musea Zutphen

Openingsweekend Musea Zutphen

Vanaf het weekend van 13 en 14 mei zijn de Musea Zutphen in het Hof van Heeckeren weer open voor het publiek! Er wordt nog hard gewerkt, maar hier alvast een voorproefje hoe mooi het wordt.

Lees verder
Inschrijving 12 appartementen Grote Wetering in Klarenbeek

Inschrijving 12 appartementen Grote Wetering in Klarenbeek

Eind mei starten we in opdracht van IJsseldal Wonen met de nieuwbouw van de 12 appartementen plan Grote Wetering in Klarenbeek. Gisteravond is er door IJsseldal Wonen een inloopbijeenkomst georganiseerd in het MFC om belangstellenden te informeren. De inschrijving voor de appartementen sluit op 17 april a.s.

Lees verder
Rondleiding Musea Zutphen gaat langs afzetlint en lege vitrines

Rondleiding Musea Zutphen gaat langs afzetlint en lege vitrines

Het nieuwe museumgebouw in Zutphen opent pas over twee maanden, maar de eerste bezoekers werden zaterdag al rondgeleid.

Lees verder
Nieuwbouw 5 woningen Borne

Nieuwbouw 5 woningen Borne

Vorige week donderdag zijn wij gestart met het aanbrengen van de boorpalen voor 5 woningen in Borne. Deze middag hebben wij ook de toekomstige bewoners op de bouw ontvangen om met elkaar kennis te maken en met onze uitvoerder. Nu op naar het hoogste punt!

Lees verder
Nieuwste aanwinst

Nieuwste aanwinst

Vanmorgen hebben wij onze nieuwe verreiker ontvangen.

Lees verder
Zaterdag 28 januari -  Winterwandeling Klarenbeek

Zaterdag 28 januari - Winterwandeling Klarenbeek

Aankomende zaterdagavond 28 januari staat al weer de derde Klarenbeekse Winterwandeling voor de deur! Het gaat dit jaar om een wandelroute van zo'n 6 km, waarbij verschillende locaties worden aangedaan. Dit jaar is de werkplaats en showroom van Dijkhof Bouw een van de deze locaties waar verschillende vormen van kunst te bewonderen zijn.

Lees verder
Nieuwbouw pand SJW Peco

Nieuwbouw pand SJW Peco

De nieuwbouw van het pand voor SJW Peco in Teuge is in volle gang. Inmiddels is de betonvloer gestort en deze week zullen de prefab betonnen kelderwanden door Haprekon worden geplaatst. Volgende week wordt het kelderdek dicht gelegd met kanaalplaatvloeren.

Lees verder
Blower test; Nieuwbouw passief woning Fam. Heijenk Loenen (GLD.)

Blower test; Nieuwbouw passief woning Fam. Heijenk Loenen (GLD.)

Op dinsdag 6 december 2016 is er een blowerdoor test uitgevoerd in de nieuwe passief woning van fam. Heijenk te Loenen. Deze test ook wel “luchtdoorlatendheidsmeting” genoemd, is door Raak Energie advies uitgevoerd. Het doel van de meting is inzicht te verkrijgen in de mate van luchtdoorlatendheid van de woning.

Lees verder
Oplevering 2 onder 1 kap woning Voorst

Oplevering 2 onder 1 kap woning Voorst

Vorige week is de 2 onder 1 kap woning aan de Tuinstraat in Voorst opgeleverd.

Lees verder
Kap geplaatst in Wilp

Kap geplaatst in Wilp

In Wilp zijn we bezig met de nieuwbouw van een vrijstaande woning. Vanmorgen is de kap geplaatst.

Lees verder
Fundering Kavel 19 t/m 22 plan de Grote Wetering

Fundering Kavel 19 t/m 22 plan de Grote Wetering

Vanmorgen is de fundering gestort van kavel 19 t/m 22 van het nieuwbouwplan De Grote Wetering in Klarenbeek. Dit zijn de laatste 2 twee onder eenkapwoningen van FASE 1. Kavels 19 t/m 22 worden alle 4 type Akkerwinde.

Lees verder
Oplevering 2 vrijstaande woningen Klarenbeek

Oplevering 2 vrijstaande woningen Klarenbeek

Afgelopen week hebben wij 2 vrijstaande woningen in Klarenbeek opgeleverd.

Lees verder
Verbouwing woonboerderij Wilp

Verbouwing woonboerderij Wilp

In Wilp zijn we begonnen met de interne verbouwing van een woonboerderij.

Lees verder
Kap geplaatst in Klarenbeek

Kap geplaatst in Klarenbeek

Fase 1 van het nieuwbouwplan "de Grote Wetering" in Klarenbeek krijgt al steeds meer vorm. Vanmorgen is bij kavel 14 de kap geplaatst.

Lees verder
Kelder geplaatst in Apeldoorn

Kelder geplaatst in Apeldoorn

In Apeldoorn zijn we begonnen met de nieuwbouw van een vrijstaande woning. Vorige week is de kelder geplaatst.

Lees verder
 25ste prefab kap geplaatst bij nieuwbouwplan de Ruiterij

25ste prefab kap geplaatst bij nieuwbouwplan de Ruiterij

Afgelopen vrijdag is de 25ste prefab kap geplaatst bij het nieuwbouwplan de Ruiterij in Beekbergen.

Lees verder
Hoogste punt vrijstaande woning Twello

Hoogste punt vrijstaande woning Twello

In Twello is vorige week het hoogste punt bereikt bij de nieuwbouw van een vrijstaande woning.

Lees verder
Schuurwoning \

Schuurwoning "met een moderne twist"

In het tijdschrift Kavel & Huis een reportage over de schuurwoning, welke wij onlangs hebben opgeleverd in Heesch. De schuurwoning "met een moderne twist" is een ontwerp van Woonsubliem.

Lees verder
Hoogste punt Hengelo

Hoogste punt Hengelo

In Hengelo (Ov.) zijn we onlangs gestart met de nieuwbouw van een vrijstaande woning. Vorige week is de kap geplaatst.

Lees verder
Hof van Heeckeren in Stedenbouw

Hof van Heeckeren in Stedenbouw

In de nieuwste uitgave van Stedenbouw een interview met Bas Franken over de restauratie en verbouw van Het Hof van Heeckeren in Zutphen.

Lees verder
Hoogste punt passief woonhuis Loenen

Hoogste punt passief woonhuis Loenen

Gisteren is het hoogste punt bereikt van de passieve woning in Loenen. Vandaag door de klant getrakteerd op een heerlijke taart!

Lees verder
Feestelijke bijeenkomst nieuwbouwplan de Ruiterij Beekbergen

Feestelijke bijeenkomst nieuwbouwplan de Ruiterij Beekbergen

Maandag 5 september was er een feestelijke bijeenkomst in verband met de voortgang van de bouw van de woningen op het nieuwbouwplan de Ruiterij in Beekbergen. Wethouder Nathan Stukker verrichtte de officiële handeling door bij een van de woningen het voordeurkozijn te monteren. Vervolgens konden de toekomstige bewoners, onder het genot van een hapje en een drankje, alvast kennis maken met hun nieuwe buren.

Lees verder
Hoogste punt Ruiterij Beekbergen

Hoogste punt Ruiterij Beekbergen

Afgelopen week is het hoogste punt bereikt bij de nieuwbouw van 4 woningen op het nieuwbouwproject de Ruiterij in Beekbergen.

Lees verder
Open Monumentendag

Open Monumentendag

Open Monumentendag 2016, in het weekend van 10 en 11 september, staat landelijk in het teken van Iconen en symbolen. Daarmee wordt bij deze dertigste editie van het evenement verwezen naar beelden en tekens met een bijzondere extra betekenis, die de eigenlijke betekenis overstijgt. Ook in onze Zutphense monumenten zie je overal symbolen terug: in ornamenten, in reliëfs en in schilderingen. Denk alleen aan de unieke Schelpenpoort van het Hof van Heeckeren, aan het ’s Gravenhof.

Lees verder
Hoogste punt in  Klarenbeek

Hoogste punt in Klarenbeek

In Klarenbeek zijn we onlangs gestart met de nieuwbouw van twee vrijstaande woningen. Afgelopen week zijn de kappen geplaatst en daarmee het hoogste punt bereikt.

Lees verder
Vakantiesluiting

Vakantiesluiting

Wij zijn van vrijdag 15 juli 12.30 uur tot maandag 8 augustus 2016 met vakantie. Voor spoedeisende reparaties kunt u onze storingsdienst bellen op telefoonnummer (055)301 8214. Wij vertrouwen op uw begrip voor deze regeling en staan vanaf maandag 8 augustus weer volledig voor u klaar. Namens alle medewerkers wensen wij u een fijne vakantie.

Lees verder
Start nieuwbouw vrijstaande woning Beekbergen

Start nieuwbouw vrijstaande woning Beekbergen

In Beekbergen zijn we gestart met de nieuwbouw van een vrijstaande woning.

Lees verder
Oplevering Twello

Oplevering Twello

Gisteren hebben we in Twello weer een prachtige vrijstaande woning met bijgebouw opgeleverd.

Lees verder
Vandaag Dag van de Bouw in Zutphen!

Vandaag Dag van de Bouw in Zutphen!

Vandaag, zaterdag 4 juni, gaan om 10 uur gaan de bouwhekken van het Hof van Heeckeren open voor publiek! Komt u ook kijken?

Lees verder
Hoogste punt eerste woningen Ruiterij Beekbergen

Hoogste punt eerste woningen Ruiterij Beekbergen

Afgelopen week is het hoogste punt bereikt bij het eerste woningen van het nieuwbouwplan de Ruiterij in Beekbergen.

Lees verder
Oplevering Heesch

Oplevering Heesch

Afgelopen week hebben wij de schuurwoning in Heesch opgeleverd. Een prachtig resultaat!

Lees verder
Eerste woningen Grote Wetering Klarenbeek opgeleverd!

Eerste woningen Grote Wetering Klarenbeek opgeleverd!

Vandaag zijn de eerste woningen van het nieuwbouwplan de Grote Wetering in Klarenbeek opgeleverd!

Lees verder
Kelder geplaatst in Klarenbeek

Kelder geplaatst in Klarenbeek

In Klarenbeek zijn we begonnen met de nieuwbouw van een vrijstaande woning. Vandaag is de kelder geplaatst.

Lees verder
Dijkhof Bouw op Erfgoedfair Buitenplaats Beeckestijn

Dijkhof Bouw op Erfgoedfair Buitenplaats Beeckestijn

Zondag 29 mei staat Dijkhof Bouw samen met de Vakgroep Restauratie op de vijfde editie van de Erfgoedfair in Velsen-Zuid. Bewoners, beheerders en/of liefhebbers van particulier (industrieel) erfgoed kunnen hier terecht voor informatie over wonen in een historisch pand.

Lees verder
Restauratie Lutherse Kerk Apeldoorn

Restauratie Lutherse Kerk Apeldoorn

De restauratie van het exterieur en interieur van de Lutherse Kerk in Apeldoorn is afgerond. Op 12 maart j.l. werd de Lutherse Kerk officieel geopend.

Lees verder
Schuurwoning Heesch uit de steigers

Schuurwoning Heesch uit de steigers

Half januari zijn wij gestart met de nieuwbouw van een vrijstaande schuurwoning met bijgebouw in Heesch. Inmiddels zijn de gevelsteigers verwijderd en is het mooie resultaat zichtbaar!

Lees verder
Werkschuur/kantoor GLK Wekerom opgeleverd.

Werkschuur/kantoor GLK Wekerom opgeleverd.

In Wekerom hebben wij vandaag een werkschuur/kantoor voor Geldersch Landschap en Kasteelen opgeleverd.

Lees verder
Start nieuwbouw woning Posterenk

Start nieuwbouw woning Posterenk

In de Posterenk zijn we gestart met de nieuwbouw van een vrijstaande woning. De kelder is inmiddels geplaatst .

Lees verder
Nieuwbouw Turfhekke Loenen

Nieuwbouw Turfhekke Loenen

Bij de twee woningen van het nieuwbouwplan Turfhekke in Loenen zijn vorige week de kappen geplaatst.

Lees verder
Nieuwbouw vrijstaande woning met bijgebouw

Nieuwbouw vrijstaande woning met bijgebouw

In Terwolde krijgt de nieuwbouw van een vrijstaande woning met bijgebouw steeds meer vorm. Ook hier is inmiddels het hoogste punt bereikt.

Lees verder
Nieuwbouw woning te Heesch

Nieuwbouw woning te Heesch

In Heesch zijn we bezig met de nieuwbouw van een vrijstaande woning. Inmiddels is de kap geplaatst en het hoogste punt bereikt!

Lees verder
Fragment uitreiking cheque Hof van Heeckeren Zutphen

Fragment uitreiking cheque Hof van Heeckeren Zutphen

Hoog bezoek op de bouwplaats bij Hof van Heeckeren in Zutphen. Ambassadrice van BankGiroLoterij, Leontine Borsato kwam Mevr. Wilhelm, directeur van de Musea Zutphen, 'overvallen' met een cheque van 450.000,- Euro! Het fragment van het GoedGeldGala van de BankGiro Loterij is hieronder te zien.

Lees verder
Gelderlandfabriek Culemborg in uitzending Omroep Gelderland

Gelderlandfabriek Culemborg in uitzending Omroep Gelderland

In de uitzending van Omroep Gelderland is een reportage te zien over de renovatie van De Gelderlandfabriek in Culemborg. De voormalige Gelderland-meubelfabriek wordt dé nieuwe culturele plek in Culemborg. Een deel van het monumentale pand naast het station is grondig gerenoveerd. Met hulp van de provincie, lokale investeerders en de inzet van de kunstenaars is deze eerste fase van de renovatie van de oude fabriek bijna klaar.

Lees verder
Uitreiking cheque BankGiro Loterij door Leontine Borsato op bouw Hof van Heeckeren

Uitreiking cheque BankGiro Loterij door Leontine Borsato op bouw Hof van Heeckeren

Vorige week ontving directeur van de Musea Zutphen, Tiana Wilhelm, uit handen van Leontine Borsato een cheque met een mooi bedrag voor het Hof van Heeckeren!

Lees verder
Start nieuwbouw schuurwoning Heesch

Start nieuwbouw schuurwoning Heesch

Half januari zijn wij in Heesch gestart met de nieuwbouw van een schuurwoning. Inmiddels zijn de gevelsteigers verwijderd en is het prachtige resultaat goed zichtbaar.

Lees verder
Start nieuwbouw 2 woningen Turfhekke

Start nieuwbouw 2 woningen Turfhekke

Onlangs zijn we gestart met de bouw van 2 woningen van het nieuwbouwplan Turfhekke in Loenen. Onder architectuur worden 7 woningen gebouwd, gesitueerd rond een binnenplein. In 2015 hebben wij 3 van deze woningen opgeleverd.

Lees verder
Vacature werkvoorbereider

Vacature werkvoorbereider

Wij zijn op zoek naar een een nieuwe collega die ons team wil versterken. Wij zoeken een werkvoorbereider voor onze afdeling woningbouw. Als werkvoorbereider ben je verantwoordelijk voor het zorgvuldig voorbereiden en organiseren van projecten. Je zorgt voor een planning, waarbij materialen, mensen en middelen tijdig, veilig en efficiënt worden ingezet en bewaakt daarbij de gewenste kwaliteiten en gestructureerde projectadministratie.

Lees verder
Kap geplaatst op woning Laag Soeren

Kap geplaatst op woning Laag Soeren

In Laag Soeren zijn we onlangs gestart met de nieuwbouw van een vrijstaande woning. Afgelopen week is de kap geplaatst en daarmee het hoogste punt bereikt.

Lees verder
Start nieuwbouw vrijstaande woning met bijgebouw Terwolde

Start nieuwbouw vrijstaande woning met bijgebouw Terwolde

De bouw van een vrijstaand woonhuis met bijgebouw in Terwolde is gestart. De boorpalen zijn afgelopen week aangebracht.

Lees verder