Dijkhof Bouw

Inschrijving 12 appartementen Grote Wetering in Klarenbeek

Eind mei starten we in opdracht van IJsseldal Wonen met de nieuwbouw van de 12 appartementen plan Grote Wetering in Klarenbeek. Gisteravond is er door IJsseldal Wonen een inloopbijeenkomst georganiseerd in het MFC om belangstellenden te informeren. 

Heeft u deze avond gemist of wilt u meer informatie?

Kijkt u dan op http://www.ijsseldalwonen.nl/onze-projecten/onze-nieuwbouwprojecten/grote-wetering of neem contact op met IJsseldal Wonen: op werkdagen van 8.30 tot 16.00 uur te bereiken op telefoonnummer (0571) 27 79 79 of via e-mail info@ijsseldalwonen.nl   

Let op:  De inschrijving  voor de 12 appartementen sluit op 17 april a.s.!

 

 

Inschrijving 12 appartementen Grote Wetering in Klarenbeek

Nieuws

Oplevering appartementen Grote Wetering

Oplevering appartementen Grote Wetering

Vandaag is het appartementengebouw op het nieuwbouwplan "Grote Wetering" in Klarenbeek opgeleverd aan IJsseldal Wonen. Het appartementengebouw met lift bestaat uit 3 woonlagen met elk 4 appartementen.

Lees verder
Onthulling bouwbord Restauratie en Herinrichting Smederij Kazerneterrein Ede

Onthulling bouwbord Restauratie en Herinrichting Smederij Kazerneterrein Ede

Vrijdag werd tijdens een officiële startsein het bouwbord van de oude Smederij op het kazerneterrein Maurits-Noord in Ede onthuld. Er wordt op dit moment met man en macht gewerkt aan de restauratie en herinrichting van dit gebouw, zodat dit monumentale gebouw in mei 2018 als thuisbasis van Stichting Militaire Historie Ede gebruikt kan worden.

Lees verder
Bezoek de restauratiesteiger van de Nieuwstadskerk Zutphen

Bezoek de restauratiesteiger van de Nieuwstadskerk Zutphen

De toren en de daken van de Nieuwstadskerk worden gerestaureerd en iedereen kan dat van dichtbij met eigen ogen bekijken: vanaf de kerst is de bouwsteiger rondom de toren geopend voor publiek. De steiger is elke zaterdag toegankelijk, tot het einde van de werkzaamheden (vermoedelijk april 2018). De openingstijden zijn van 11.00 tot 15.00 uur.

Lees verder
Wintersluiting

Wintersluiting

In verband met de wintersluiting is Dijkhof Bouw van maandag 25 december 2017 t/m vrijdag 5 januari 2018 gesloten. Maandag 8 januari 2018 staan wij weer vol energie voor u klaar!

Lees verder
Collega\'s gezocht!

Collega's gezocht!

Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's die ons team willen komen versterken! Dijkhof Bouw is een veelzijdige bouwonderneming. Ons bedrijf is actief op het gebied van woningbouw, restauratie, verbouw en heeft een timmerfabriek. Traditioneel vakmanschap en kwaliteit zijn kenmerkend voor Dijkhof Bouw. Het bouwbedrijf telt een hecht team van ruim 60 medewerkers en is gevestigd in Klarenbeek. Dijkhof Bouw is ambitieus en heeft uitstekende toekomstperspectieven. Momenteel hebben wij de volgende vacatures:

Lees verder
Nieuwe huisstijl

Nieuwe huisstijl

Vandaag in Klarenbeek het eerste bouwbord in de nieuwe huisstijl geplaatst!

Lees verder
Start bouw Borne

Start bouw Borne

Afgelopen week is de bouw van twee 2 onder 1 kap woningen in Borne gestart. Inmiddels is de fundering al gestort!

Lees verder
Hoogste punt Schalkhaar

Hoogste punt Schalkhaar

De bouw van de twee schuurwoningen in Schalkhaar bereikte vorige week een mijlpaal. De daken werden geplaatst en daarmee het hoogste punt bereikt. Voor dit speciale moment werden alle bouwers door de toekomstige bewoners getrakteerd op iets lekkers!

Lees verder
Oplevering vrijstaande woning Grote Wetering

Oplevering vrijstaande woning Grote Wetering

Afgelopen week is kavel 18, een vrijstaande woning, op het nieuwbouwplan Grote Wetering in Klarenbeek opgeleverd. Wij wensen de bewoners heel veel woonplezier in deze prachtige woning!

Lees verder
Combinatie nieuwbouw & restauratie in Schalkhaar

Combinatie nieuwbouw & restauratie in Schalkhaar

In Schalkhaar zijn we momenteel druk aan het werk met 2 schuurwoningen en 2 boerderijwoningen. Een mooie combinatie van nieuwbouw en restauratie!

Lees verder
Foto\'s opgeleverde werken.

Foto's opgeleverde werken.

Op dit moment worden er nog volop opgeleverde werken gefotografeerd. Maar de eerste foto's van mooie projecten zijn al binnen! Alvast een voorproefje...

Lees verder
Nieuwbouw vrijstaande woning Laag-Soeren

Nieuwbouw vrijstaande woning Laag-Soeren

We gaan weer als een speer in Laag-soeren! Midden augustus zijn we begonnen met het lijmwerk van de beganegrond en nu druk met de afbouw en laatste gevel afwerkingen. Over 2 weken wordt deze woning opgeleverd.

Lees verder
Lighthouse Living in Vrij van de Telegraaf!

Lighthouse Living in Vrij van de Telegraaf!

Een super leuk stukje in Vrij van De Telegraaf dit weekend over het ontstaan van Lighthouse Living en het type Grote Kaap!

Lees verder
Dijkhof Bouw in Cobouw

Dijkhof Bouw in Cobouw

Vandaag in de Cobouw een interview met Dennis Dijkhof over de ervaringen van Dijkhof Bouw met het nieuwe bouwsoftwarepakket van Afas. "Moderne software is voor een bouwbedrijf niet alleen een handig hulpmiddel, het kan een complete revolutie teweeg brengen. Bij Dijkhof Bouw werken klant, werkvoorbereider en opdrachtgever vanuit dezelfde workflow. Dat scheelt missers."

Lees verder
Cobouw: \

Cobouw: "Grote Wetering Klarenbeek: project van de lange adem krijgt vorm"

Grote Wetering, een groot nieuwbouwproject in het Gelderse dorp Klarenbeek, krijgt steeds meer vorm. In totaal verrijzen hier circa negentig woningen in drie verschillende fasen. De eerste mensen wonen er nu ruim een jaar.

Lees verder
Dijkhof Bouw hoofdsponsor Open Monumentendag Zutphen

Dijkhof Bouw hoofdsponsor Open Monumentendag Zutphen

Aankomend weekend zijn de Open Monumentendagen. Dijkhof Bouw is een van de hoofdsponsoren van de Open Monumentendagen in Zutphen. Wij staan met een stand in de Burgerzaal en een stand in de Sint Janskerk. Hier wordt op zondag 10 september om 13.00 het startsein gegeven voor de restauratie van de toren welke wij mogen gaan uitvoeren. Na het Hof van Heeckeren weer een uniek restauratieproject in Zutphen!

Lees verder
Open Monumentendag

Open Monumentendag

Het is weer bijna zo ver, een jaarlijkse traditie, in het tweede weekend van september is het Open Monumentendag. Op zaterdag 9 en zondag 10 september openen weer veel monumenten de deuren voor het publiek, waaronder ook een aantal monumenten waar wij met veel liefde aan hebben gewerkt!

Lees verder
Vacature werkvoorbereider / junior projectleider m/v

Vacature werkvoorbereider / junior projectleider m/v

Wij zoeken een werkvoorbereider / junior projectleider voor onze afdeling nieuwbouw.

Lees verder
Uitbreiding sportaccommodatie SV CCW\'16

Uitbreiding sportaccommodatie SV CCW'16

Onlangs zijn we gestart met de verbouwing van de sportaccommodatie van SV CCW16 aan de Molenallee te Wilp. De verbouwing omvat de uitbreiding van het aantal kleedkamers in combinatie met een volledige renovatie van de accommodatie. Het dak wordt vernieuwd, de kantine wordt opnieuw ingericht en de ontvangsthal en sanitaire voorzieningen worden volledig vernieuwd.

Lees verder
Oplevering 5 woningen Borne

Oplevering 5 woningen Borne

In Borne hebben we,net voor de bouwvak, de sleutels overhandigd aan de bewoners van de 5 woningen.

Lees verder
Bouwvak 2017

Bouwvak 2017

In verband met de bouwvak is Dijkhof Bouw van vrijdagmiddag 21 juli t/m vrijdag 11 augustus gesloten.

Lees verder
Eerste steen nieuwbouw 12 appartementen Klarenbeek

Eerste steen nieuwbouw 12 appartementen Klarenbeek

Afgelopen donderdag was er een feestelijk moment bij het nieuwbouwplan Grote Wetering in Klarenbeek. De "eerste steen" voor de nieuwbouw van de 12 appartementen werd gelegd door toekomstige huurder Rob Velderman. Er waren toespraken van de wethouder, voorzitter raad van bestuur IJsseldal Wonen, directie IJsseldal Wonen en Theo Dijkhof. Na de officiële handeling werden er ballonnen opgelaten. Deze week worden de eerste verdiepingsvloeren van het appartementengebouw gelegd.

Lees verder
Verbouw woonboerderij

Verbouw woonboerderij

Afgelopen jaar hebben wij de verbouwing mogen uitvoeren van deze prachtige woonboerderij in Lochem

Lees verder
LIGHTHOUSE LIVING - Bouw je droomhuis

LIGHTHOUSE LIVING - Bouw je droomhuis

Heb je altijd al gedroomd van je eigen huis bouwen met veel ruimte, licht en sfeer? Maar weet je niet waar je moet beginnen? Laat staan waar je de tijd vandaan moet halen? Dan biedt Lighthouse Living de oplossing. In 7 simpele stappen kun je nu je eigen huis ontwerpen, helemaal compleet met een eersteklas afwerking. Kies zelf uit onze sfeervolle leefbare ontwerpen die naar eigen smaak zijn samen te stellen. Dan kan het bouwen beginnen op een door jou uitgekozen plek.

Lees verder
Bezoek kleuters Basisschool de Zonnewende

Bezoek kleuters Basisschool de Zonnewende

Op vrijdag 2 juni hebben 3 groepen 1/2 van Basisschool de Zonnewende (locatie Ravelijn) uit Apeldoorn een bezoek gebracht aan onze bouwplaats De Grote Wetering in Klarenbeek. De kinderen hadden voor het bezoek op school gewerkt aan een project over "de bouw". Theo Dijkhof wachtte de kinderen op en gaf een rondleiding op de bouwplaats. De kinderen konden de verschillende fases van de bouw bekijken. Vervolgens werd er nog een bezoek gebracht aan onze werkplaats. Als afsluiting was er drinken met koek en kregen de kinderen een rugzakje met (bouwspulletjes) mee.

Lees verder
Nieuwbouw Borne vordert!

Nieuwbouw Borne vordert!

In Borne zijn we volop bezig met de nieuwbouw van twee 2onder1 kap woningen en 1 vrijstaande woning. Inmiddels zijn we gestart met de afbouw en worden op de vrijstaande woning de pannen gelegd.

Lees verder
Wij feliciteren Musea Zutphen!

Wij feliciteren Musea Zutphen!

Dijkhof Bouw heeft met liefde meegewerkt aan de renovatie van een prachtig gebouw met een uitzonderlijk cultuurhistorische betekenis! Het Hof van Heeckeren heeft van ontwerp tot oplevering een ware metamorfose ondergaan. Het resultaat is fenomenaal en wij willen iedereen bedanken die heeft meegewerkt aan dit historische project.

Lees verder
Openingsweekend Musea Zutphen

Openingsweekend Musea Zutphen

Vanaf het weekend van 13 en 14 mei zijn de Musea Zutphen in het Hof van Heeckeren weer open voor het publiek! Er wordt nog hard gewerkt, maar hier alvast een voorproefje hoe mooi het wordt.

Lees verder
Inschrijving 12 appartementen Grote Wetering in Klarenbeek

Inschrijving 12 appartementen Grote Wetering in Klarenbeek

Eind mei starten we in opdracht van IJsseldal Wonen met de nieuwbouw van de 12 appartementen plan Grote Wetering in Klarenbeek. Gisteravond is er door IJsseldal Wonen een inloopbijeenkomst georganiseerd in het MFC om belangstellenden te informeren. De inschrijving voor de appartementen sluit op 17 april a.s.

Lees verder